Nasze pozostałe rasy:

Entlebucher ZKwP

Boerboel ZKwP

Jesteśmy zrzeszeni w:

Znajdziesz nas na:

CACIB Katowice

Kolejna wystawa i… kolejny sukces! W poprzednią niedzielę – 11 lutego – wzięliśmy udział w międzynarodowej wystawie w Katowicach. Aria w porównaniu z sporą konkurencją wybiegała sobie I lokatę z oceną doskonałą, CAC, CACIB, BOS i NOMINACJĘ NA CRUFTS 2019 :D A to wszystko pod okiem wymagającej sędziny Panin Iwony Magdziarskiej (PL). Były duże emocje, ale daliśmy radę! Dzięki wszystkim przyjaciołom za mocne trzymanie kciuków i doborowe towarzystwo ;) Oby więcej takich wystaw!

Aby powiększyć kliknij na zdjęcie. Aby zamknąć galerię naciśnij ESC.

VII ZIMOWA WYSTAWA PSÓW W BĘDZINIE

Pierwsza wystawa w tym roku zaliczona na 5! Aria wraz z entliczkami zdążyła już otworzyć sezon 2018 uczestnicząc w VII Zimowej Wystawie Psów w Będzinie. Nie będziemy ukrywać, że z naszej szalonej szwajcarki jesteśmy zadowoleni coraz mocniej, bowiem robi ogromne postępy :) Oby tak dalej!

ARIA z Lisowskiego Wzgórza – klasa pośrednia - lokata I z oceną doskonałą, CAC i BOS!!!

Aby powiększyć kliknij na zdjęcie. Aby zamknąć galerię naciśnij ESC.

WESOŁYCH ŚWIĄT!!!

Wszystkiego najlepszego dla wszystkich naszych przyjaciół – tych ze świata rzeczywistego i wirtualnego :) Zdrowia, pomyślności i by Wasi czworonożni towarzysze byli z Wami jak najdłużej :* Wesołych Świąt i Szczęśliwego Nowego Roku!

CZAS LECI…

Kolejne dni prędko uciekają, a my w gąszczu spraw codziennych troszkę zapomnieliśmy o naszej stronie poświęconej dużemu szwajcarowi. To duże niedopatrzenie, ale nie martwcie się nie zmarnowaliśmy tyle cennego czasu!

Z Arią postawiłyśmy na rozwój osobisty ;) Ponieważ jest bardzo mądrą dziewczynką nie trzeba było długo czekać na efekty – na swoim koncie uzbierała już tytuł Młodzieżowego Championa Polski, Młodzieżowego Zwycięzcy Klubu Polski 2017, Młodzieżowego Zwycięzcy Austrii 2017 i rozpoczęła zbieranie wniosków do dorosłych tytułów. Oczywiście nie samymi wystawami pies żyje – cały czas szkolimy się, utrzymujemy kontakty z przyjaciółmi i ćwiczymy kondycję. 

Pierwszy wspólny rok się kończy, a przed nami kolejne. Postanowieniem noworocznym niech będzie więcej niusów na stronie szwajcarów!

WITAMY W RODZINIE :D

-

-

Panie, Panowie… A oto nasz nowy członek psiej rodziny – bardzo ładna i nieco szalona Duża Szwajcarka ARIA z Lisowskiego Wzgórza. Aria zdążyła już zaaklimatyzować się w naszym małym stadzie.

Wspólnie będziemy odkrywać świat :)

WESOŁYCH ŚWIĄT I SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU :)

SZCZĘŚLIWEGO NOWEGO ROKU :)

 

 

Wszystkim miłośnikom psów życzymy

tego co one by sobie życzyły – abyśmy

byli tak dobrzy jak one myślą, że jesteśmy :)

ZIMOWE IGRASZKI ATLASA

Komuś straszna zima? Na pewno nie Atlasowi ;)

Aby powiększyć kliknij na zdjęcie. Aby zamknąć galerię naciśnij ESC.

MERRY CHRISTMAS EVERYONE :)

PLANOWANE SZCZENIĘTA

Huuurraaa! Nasza Radusia i Atlasik będą rodzicami! Narodziny szczeniąt miotu C planowane są na 17 sierpnia 2014. Zapraszamy do rezerwacji szczeniąt :)  

Aby powiększyć kliknij na zdjęcie. Aby zamknąć galerię naciśnij ESC.