EUROPEJSKA WYSTAWA PSÓW RASOWYCH DANIA 2023

Wysokie rangą wystawy niosą za sobą wysokie oczekiwania wystawców, a tym samym silnego ducha rywalizacji dlatego czasem przekłada się to na średnio przyjemną atmosferę przy ringu. Jednak nie można tego powiedzieć o tegorocznej Europejskiej Wystawie Psów Rasowych w Danii. Udział w tym wydarzeniu to była sama przyjemność i okazja do poznania nowych, kolejnych pięknych Entlebucherów i Dużych Szwajcarów.

To był dobry dzień dla naszej „pierdoły” MARCO iz Doma Madamy. Niech Was nie zwiedzie poważny wyraz pyska Marcusia, to prawdziwa psia maskotka 🙂 Jednak tego dnia postarał się i pokazał  od najlepszej strony, jako dystyngowany dżentelmen z idealnymi proporcjami ciała i pięknym, lekkim, wydajnym ruchem. Zdobył on w dużej stawce klasy championów I lokatę z oceną doskonałą, resCACIB i tym samym tytuł VICE-ZWYCIĘZCY EUROPY.

TYTUS z Zamkowego Grodu nie podzielał tego dnia entuzjazmu swojego dużego przyjaciela. Jednak nie poddał się bez walki i w klasie championów wybiegał 2 miejsce z oceną doskonałą, resCACIB i tytuł VICE-ZWYCIĘZCA EUROPY.

Dziękujemy bardzo sędziemu Adrian Landarte (Urugwaj) za pochlebną i uczciwą ocenę. Dziękujemy również wszystkim przyjaciołom i miłośnikom ras szwajcarskich za cudowne towarzystwo i mile spędzony czas. Oby więcej takich spotkań!